FIMAP ir viens no pasaules līderiem profesionālās uzkopšanas tehnikas ražošanā.

FIMAP piedāvā inovatīvus risinājums profesionālajā uzkopšanā: Li-Ion baterijas, hibrīd tehnoloģijas, kas ļauj tīrīšanas iekārtām strādāt līdz pat 5h ar vienu uzlādi. FIMAP ir orientēts uz inovatīvām un progresīvām tehnoloģijām. FIMAP moto ir „affordable cleaning”, kas gadu gadiem iet kopsolī ar inovācijām un to ir novērtējuši FIMAP klienti visā pasaulē.

Mums ir kombinētās grīdu uzkopšanas iekārtas, slaucītāji, putekļu sūcēji, viendiska iekārtas, mīksto segumu tīrīšanas iekārtas jebkurai vajadzībai:

✔ Veikaliem, tirdzniecības centriem
✔ Autoservisiem, autodīleriem
✔ Fitnesa klubiem, spa centriem
✔ Slimnīcām, pansionātiem
✔ Skolām, kultūras namiem
✔ Ofisiem, biroju centriem
✔ Visdažādākajām industrijām, loģistikas centriem
✔ Horeca
✔ Ražotnēm, farmaceptikai ar jebkurām drošības prasībām

Fimap Latvijā ir jau septiņus gadus un nodrošina saviem klientiem vislabākās tīrīšanas iekārtas, risinājumus un servisu visā Latvijas teritorijā. Mēs strādājam uz klientu – apmierināts klients tā ir mūsu vizītkarte!

Mēs veicam klienta objektu apskates, esošo tīrīšanas iekārtu revīziju, tīrīšanas risinājuma izstrādes, iekārtu demonstrācijas tieši pie klienta objektā ar jebkuru iekārtu – klientam ir jāredz ko tas pērk, nevis jāpērk bildīte un tehniskie dati katalogā!

Profesionāls personāls ieteiks vislabāko tīrīšanas risinājumu tieši Jums un reaktīvā servisu inženieru brigāde klientam nemanot novērsīs jebkuru tehnisko kļūmi vai samainīs iekārtu uz Jūsu iekārtas remonta laiku!

Sazinieties ar mums! Būsim priecīgi sadarboties!